Colief Breathe Easy2021-12-18T20:15:33+00:00
Mirë se erdhët në Colief.al

Colief Breathe Easy

Fëmijët zakonisht vuajnë nga ftohja sepse sistemi i tyre imunitar është ende në zhvillim. Colief Breathe Easy përmban një përzierje unike të përbërësve natyralë të cilët ofrojnë një zgjidhje qetësuese për frymëmarrje të lehtë.

Colief Breathe Easy Patch është një copëz e butë që mund të vishet në veshje ose në shtrat. I përshtatshëm për fëmijët e moshës mbi tre vjeç, kjo copëz njëpërdorimshme përmban një përzierje natyrale të vajrave esencialë për të lehtësuar shqetësimin e ftohjes. Kur copëza është ngjitur në rrobat e gjumit, mundësisht afër gjoksit, nxehtësia e trupit lëshon avuj thelbësorë me efekte të dobishme që zgjasin deri në tetë orë.

Vaji i eukaliptit është një nga ilaçet më të mira natyrale për bllokimin, pasi ka një efekt anti-inflamator në rrugët e frymëmarrjes, duke lehtësuar hundët e bllokuara ose që rrjedhin nga shumë fëmijë. Përdorimi i eukaliptit si përbërës është balancuar me vajra mente, rozmarine dhe limon, të cilët gjithashtu ndihmojnë në reduktimin e shqetësimit dhe shtojnë vetitë natyrale anti-bakteriale dhe antiseptike të produktit.

I ri në gamën Colief Breathe Easy Vapor Rub është një dekongjesant i butë, i sigurt dhe i përshtatshëm, i përshtatshëm për foshnjat e moshës mbi tre muajsh. Colief Breathe Easy Vapor Rub vjen në një format të përshtatshëm shkopi, i cili mund të aplikohet drejtpërdrejt në lëkurë pa asnjë zhurmë apo rrëmujë.

Colief Breathe Easy Vapor Rub përmban një formulim unik të përbërësve natyralë, të tillë si eukalipt; një anti-inflamator natyral i shkëlqyeshëm për rrugët e frymëmarrjes dhe mentol, i cili funksionon mirë së bashku me eukaliptin për të ndihmuar bllokimin. Këta përbërës janë të balancuar me vajra bajamesh dhe kokosi për lëkurën për një formulim të sigurt dhe të butë për fëmijën tuaj. Kur aplikohet në lëkurë, nxehtësia e trupit bën që balsami të ngrohet, duke çliruar avujt thelbësorë me efekte të dobishme që zgjasin për orë të tëra. Një mënzrë tjetër që ta bëj funksional është fërkimi në një pecetë ose shami. Për të eliminuar mundësinë që fëmijët e vegjël ta vendosin produktin në sytë e tyre ose në pjesë të tjera të trupit, lecka duhet mbajtur larg fëmijëve.

Bli Tani

Si të përdorni Colief Breathe Easy Patch

  • Hapeni qesen me kujdes dhe nxirreni butësisht copën
  • Hiqni shtresën mbrojtëse transparente
  • Aplikoni anën ngjitëse të copës në veshje, mundësisht pranë zonës së gjoksit.
  • Hiqeni copëzën butësisht në fund të aplikimit.

Colief Breathe Easy Patch është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijët mbi 3 vjeç dhe është testuar shkencërisht për t’i dhënë fëmijës tuaj lehtësim deri në 8 orë.

Si të përdorni Colief Breathe Easy Vapor Rub

  • Duke përdorur shkopin me kujdes masazhoni butësisht gjoksin dhe shpinën për të ndihmuar në qetësimin dhe rehatinë.
  • Shmangni zonat që fëmija juaj mund të prekë.
  • Përndryshe, fërkojeni në një pecetë ose shami. Për të eliminuar mundësinë që fëmijët shumë të vegjël ta vendosin produktin në sytë e tyre ose në pjesë të tjera të trupit të tyre, lecka duhet të mbahet larg tyre.

Colief Breathe Easy Vapor Rub është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijët mbi 3 muaj.

Vlerësime për Colief Breathe Easy Vapour Rub

Më shumë informacion & dëshmi mbi ftohjet dhe blokimet e hundëve.

Referenca:

Bëhuni pjesë e komunitetit tonë

Shkoni në faqen tonë në Facebook; do të gjeni shumë foto të bukura të foshnjave dhe histori të bukura të ndara nga nënat dhe baballarët e komunitetit tonë. Ne gjithashtu kemi shumë konkurse emocionuese dhe dhurata për ju!

Lexoni Blogun

Më shumë Blog Poste
Go to Top